Jací jsme a co Vám nabízíme?

Bioprodejna roku 2013

 Bio obchod v Řevnicích funguje již od ledna 2010. Počátečním impulzem byl vlastní zájem o biopotraviny a také poptávka zejména po bio zelenině přímo v našem okolí. Projekt „biobedýnky“ se postupně přeměnil v individuální objednávky konkrétních druhů zeleniny a ovoce pro konkrétního zákazníka.

 

Nyní je BiJo jako od maminky o pěkný kus dál. Svým zákazníkům nabízíme kompletní menu, ze kterého mohou žít zdravěji, s větším ohledem k přírodě i sobě samým.


Stavíme na osobním přístupu ke každému, kdo náš obchod navštíví a kdo o to bude stát. Proto není problém zajistit každému to, co u nás zrovna nenajde. Stále je ale naší prioritou kvalitní bio produkt.


Naše nabídka obsahuje chlazený sortiment – bio maso, mléčné výrobky, vejce, rostlinné alternativy k masu, nakoupíte u nás široké spektrum trvanlivých potravin, ekologické drogerie i bio kosmetiku.


Novinkou, která vznikla v létě 2013, je bio kavárna, ve které podáváme bio fair trade kávu z pražírny Mamacoffee. Ale hlavně vám můžeme nabídnout vlastní zákusky, které připravujeme takřka výhradně z bio surovin i s ohledem na různá výživová omezení.

 
V roce 2013 jsme se stali Bioprodejnou roku 2013.

 

Napište nám

 Prodejna